Oferta archiwalna

Specjalista ds. ochrony środowiska

3 800,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

specjalista ds ochrony środowiska Świętochłowice, specjalista Świętochłowice

  • sporządzanie wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska,
  • naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
  • sporządzanie raportu z emisji zanieczyszczeń do powietrza (KOBiZE),
  • prowadzenie ewidencji odpadów,
  • przeprowadzanie audytów środowiskowych oraz sporządzanie z nich raportów,
  • raportowanie i sprawozdawczość do odpowiednich organów ochrony środowiska,
  • opracowywanie
    dokumentacji środowiskowej: wniosków, na podstawie których wydawane są
    pozwolenia i decyzje z zakresu ochrony środowiska:
    • operaty wodnoprawne,
    • zgłoszenia instalacji,
    • wnioski na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
    • wnioski do pozwoleń na wytwarzanie odpadów,
    • wnioski do pozwoleń zintegrowanych,
    • karty informacyjne przedsięwzięcia,
    • raporty oddziaływania na środowisko

Wymagania

wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii środowiska, ochrony środowiska lub pokrewnym,
minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska,
samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka komunikatywność,
umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie,
dobra znajomość MS Office,
mile widziane doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej do wniosków na podstawie których wydawane są decyzje z zakresu ochrony środowiska.
praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska,
mile widziane doświadczenie w WIOŚ, RDOŚ, starostwie powiatowym, urzędzie marszałkowskim, urzędzie gminy,
prawo jazdy kat. B i własny samochód,

Oferujemy

dogodną formę współpracy (do uzgodnienia)
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 30-letnim doświadczeniem, w prężnym i ambitnym zespole,
możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,
ambitne i odpowiedzialne zadania,

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.02.19, wyświetleń: 580

nr ogłoszenia: 1505