Oferta archiwalna

Asystent/ Asystentka Zarządu

3 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

asystent Świętochłowice, asystentka Świętochłowice, pracownik biurowy Świętochłowice, Świętochłowice

  • pomoc w pracach księgowych i administracyjnych
  • bieżące prace związane z funkcjonowaniem spółki
  • zadania zlecone przez zarząd

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
umiejętność redagowania pism, kontaktu z instytucjami,
wysokie zdolności interpersonalne,
umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
znajomość programu Optima,
zdolności organizacyjne i analityczne.

Oferujemy

Niezbędne narzędzia pracy,
Premie powiązane z zaangażowaniem oraz realizacją celów,
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prężnie rozwijającym się zakładem produkcyjnym,
Wsparcie przełożonych i dobrą atmosferę,
Umowę o pracę i wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności,

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.01.11, wyświetleń: 777

nr ogłoszenia: 293